Haber

Kılıçdaroğlu en çok oyu İzmir Narlıdere’de aldı.

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı ikinci cinsiyet oylamasında en çok oyu aldığı ilçe Narlıdere oldu. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin yaptığı açıklamada seçim tarihi için emek verenlere teşekkür etti.

Narlıdere, CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ikinci Cumhurbaşkanlığı oylamasında İzmir’den en çok oyu aldığı ilçe oldu. Birinci tür oylamada yüzde 83 oyla Kemal Kılıçdaroğlu’nu tercih eden Narlıdere, ikinci tür oylamada yüzde 85 oyla Kemal Kılıçdaroğlu’nu tercih etti. Bu oy oranıyla Narlıdere, Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir’de en çok oyu aldığı ilçe oldu.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, seçim süreciyle ilgili bir mesaj yayınlayarak, seçim döneminde emeği geçenlere teşekkür etti. Önder Engin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Cumhurbaşkanlığı ikinci turda ülkemizin, vatandaşlarımızın ortak geleceği ve ‘Yarının Türkiye’si’ için Narlıdere’miz yüzde 85 oyla Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na büyük teveccüh gösterdi. Seçim CHP Narlıdere İlçe Başkanımız Mesut Dingin’e ve İlçe Teşkilatımıza, CHP Narlıdere Hanımefendiler ve Gençlik Kolları’mıza, mahalle temsilcilerimize, sandık görevlilerine, müşahitlerimize, muhtarlarımıza, seçim sürecindeki partilerin yönetici ve üyelerine teşekkür ederiz. Millet İttifakı ve en çok da Narlıdere’nin değerli halkının, “Liderliği, fedakarlığı ve kucaklayıcı anlayışıyla adalet ve demokrasi mücadelesi veren Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayız. Demokrasi, hak, hukuk ve adalet mücadelemiz asla bitmeyecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu